مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

در حال حاضر قبرس شمالی مناسب ترين مكان به لحاظ خريد خانه و يا آپارتمان با توجه به ارائه بهترین پيشنهاد براي قیمت املاك و مستغلات در بين کشور های مدیترانه است.
قیمت املاک در برخي مناطق ساحلی از ۲۰٫۰۰۰ پوند برای آپارتمان و ۶۲٫۰۰۰ پوند برای ویلا آغاز میشود. آپارتمان ها و پنت هاوسهای شيك و مجلل با شرایط بسيار مناسبي و با قیمت حداکثر۲۰۰ هزار پوند انگلیس و ویلاهای بسیار شیک تا ۲۵۰ هزار پوند قابل معامله خواهد بود.

یکی ازمزايای خريد ملک در قبرس شمالی  احتمال اتحاد في مابين قبرس شمالی و جنوبی است که در صورت توافق و صلح در سازمان ملل، قبرس شمالی بعنوان قسمتی از خاک جمهوری قبرس عضو اتحادیه اروپا محسوب می شود که پيش بيني مي شود با رشد ۲٫۵ تا ۳ برابری قیمت خانه و ملك مواجه خواهيم بود.

وقوع چنين اتفاقی كه بر مبنای مذاکرات صلح بين دو قبرس مي باشد یک شانس بسیار عالی برای افرادی است که ملکی در قسمت شمالی خریداری نموده اند .

رشد سالیانه قیمت ملک در قبرس شمالی

از دیگر مزایای خرید ملک در قبرس شمالی رشد سالیانه قیمت ملک در قبرس شمالي حدود ۵ تا ۱۲درصد بوده و به دلیل بکر بودن نسبی این جزیره و مهاجرت اتباع سایر کشورها برای اقامت( به دلیل جاذبه های توریستی ، هر ساله تعداد زيادي از افراد با مشاهده شرایط محيطي و اقامتي ، تصمیم به مهاجرت و خريد ملك در قبرس شمالی میگیرند)، تقاضای خرید ملک هر ساله بالا رفته و به تناسب قیمت ملک و خانه افزایش مي یابد.

از دیگر مزایا سادگی روند اداری در ثبت سند و اخذ اقامت مي باشد،برای خرید ملک در قبرس شمالی هیچ گونه نیازی به تاسیس شرکت وجود نداشته و روند اداری و مراحل قانونی خرید املاک در این جزیره بسیار ساده میباشد.

بطوریکه با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ کل، خانه یا ملک مورد نظر بنام مشتری ثبت شده و بلافاصله امکان انجام مراحل اقامت که حداکثر دو هفته تا ٣ هفته طول میکشد فراهم میشود.

از ديگر مزايای خرید ملک در قبرس شمالی مي توان ورود به كشور بدون نیاز به اخذ ویزا در قبرس شمالی نام برد. تنها چیزی که مسافران در زمان ورود و سفر به قبرس شمالی احتیاج دارند پاسپورت معتبربا اعتبار حداقل ۶ ماهه می باشد. افراد به محض ورود بین ۳۰ تا ۹۰ روز ویزای توریستی دریافت کرده و قادر خواهند بود در صورت نیاز اقامت خود را تمدید نیز نمایند.

اخذ اقامت قبرس شمالی

افرادی که قصد مهاجرت و یا اقامت بلند مدت در قبرس شمالی را برای مدت زمان بیشتر از ۶ ماه در سال دارند باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام نمایند ، بنابراين مي بايست برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی از همراهي و مشاوره همكاران ما بهره برده تا اقدامات لازم انجام پذيرد.

صدو اقامت برای افراد به هیچ وجه منوط به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در اینجا نمی باشد و خریدار می تواند در هر زمانی و به هر مدتی از قبرس شمالی خارج و یا داخل شود. پس شما به سادگي خواهيد توانست پس از اجاره ساليانه ملك خود ، قبرس شمالي را ترك نماييد.

پس از اخذ اقامت در کشور قبرس شمالی و پس از گذشت مدت ۵ سال ، حتي بدون نیاز به زندگی مداوم و حضور درجزیره حق دریافت کارت اقامت ۵ ساله این کشور را خواهيد داشت.

در خاتمه مجدداً يادآوري مي گردد قبرس شمالی جزو امن ترین کشورهای جهان برای زندگی محسوب شده و طبق آمار سازمانهای جهانی قبرس، در بین کشورهای کوچک دارای رتبه اول امنیت جهانی و پاکیزگی محیط زندگی و بین تمام کشورهای دنیا رتبه پنجم را از لحاظ امنیت اجتماعی و فقدان جرم و جنایت و شرایط بهینه زندگي مطلوب را بخود اختصاص داده است.

بیشتر بدانیم

فهرست