درباره ما

مشاورین املاک توران گروپ

مجموعه توران گروه با بیش از هفت سال سابقه درخشان و تجربه اجرايي در زمینه خرید و فروش املاك از جمله زمین ، آپارتمان و ويلا در قبرس شمالی اعلام مي دارد تيم حرفه اي اين گروه با افتخار آماده خدمات رسانی و ارائه مشاوره در این حوزه بوده و در تمامي مراحل مربوط به معامله ملك و اخذ اقامت همگام و همراه شما عزيزان خواهند بود.

مشاورین املاک توران گروپ ،تیم حرفه اي  متشكل از فارغ التحصیلان رشته های گروه اقتصاد و مالی و همچنين عمران بوده که هريك از افراد با در اختيار داشتن تجربه های گرانبهای علمی و همچنين آگاهي و اشراف کامل به محيط پيرامون و شرايط و اوضاع اقتصادی و اجتماعی در قبرس شمالي ، آماده ارائه مشاوره دقیق و علمی متناسب با بودجه ، درخواست و نياز شما عزيزان خواهند بود.

مشاورین املاک توران گروپ با در اختيار داشتن تيمي از مشاوران حرفه اي و بيش از يك دهه سابقه فعاليت درخشان در زمينه خريد و فروش ملك و سرمايه گذاري در قبرس شمالي همواره در جهت تحقق بخشيدن به خواسته هايتان با بالاترين كيفيت و در اختيار قرار دادن اطلاعاتي كامل و صحيح ، همراه شما خواهند بود.

به جهت اجراي تعهد و رسالت شركت توران در زمينه همراهي و ارائه مشاوره تخصصي با بهترين كيفيت به شما عزيزان در راستاي تصميم گيري صحيح و آگاهانه و همچنين مشاهده عيني پروژه هاي موجود و آشنايي با محيط ، گروه مشاوران توران با برگزاري تورهاي ٣ الي ٧ روزه بصورت رايگان اين امكان را براي شما فراهم خواهند نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید 

خدمات ما

مشاوره رایگان

مشاوره کاملا رایگان توسط کادر مجرب و متخصصان ملک در قبرس

اخذ قرارداد و ثبت خانه

با کمک تیم مجرب در تمامی مراحل اخذ قرارداد شما را همراهی خواهد کرد همچنین مراحل ثبت خانه به نام شما نیز کاملا با همراهی تیم ما انجام خواهد گرفت

پیکاپ و اقامت رایگان

پیکاپ کاملا رایگان جهت بازدید منازل و شش شب اقامت رایگان برای عزیزانی که قصد خرید منزل دارند.

star

اخذ اقامت

همچنین در صورت درخواست مشتری برای دریافت اقامت از طریق خرید خانه نیز مشتریان گرامی را در این زمینه همراهی خواهد کرد.

اخذ وام بانکی

به منظور استفاده از تسهیلات ارائه شده قبرس شمالی بسته به نوع درخواست شما می توان اقدام به اخذ وام از بانک نمود.

ثبت شرکت

کلیه امور حقوقی به منظور ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار با برنامه ریزی تجاری توسط متخصصین مجرب صورت می گیرد

فهرست